Partneři projektu:

Vy ještě nemáte svůj byt? Vyberte si z naši nabídky bytů

Koncepce projektu

Objekt je koncipován jako samostatně stojící bytový dům. Dům je horizontálně rozdělen do tří částí - obchodního parteru, nadzemního bydlení a podkrovního bydlení. Parter domu s obchodními jednotkami je navržen s prosklenými výkladci pro dosažení odlehčení hmoty domu. Tento efekt je zesílen ustoupením parteru směrem dovnitř objektu. Ustoupením parteru vznikne přístřešek pro vstupy do komerčních prostor.

Dva hlavní vstupy do bytové části objektu jsou orientovány směrem z nádvoří v úrovni 1.NP. Vstupy do komerčních ploch jsou přímo z ulice Kollárova. Celá dispozice je navržena tak, aby byly dodrženy základní logické funkční a technické návaznosti prostorů a instalací.

Dům má tři nadzemní podlaží - v přízemí se nachází komerční prostory, 1., 2. a 3. NP je čistě pro bytové účely. Dům je se sedlovou střechou, byty ve 3.NP jsou koncipovány jako podkrovní. V domě je 13 bytových jednotek všech možných typů a velikostí. Na nádvorním parkovišti je umístěno 13 parkovacích stání, včetně jednoho pro ZTP.

Vizualizace bytového domu v Hustopečích

Zájemce si může vybrat ze široké škály bytů, od bytů 1+KK s výměrou 44,9 m2 až po rozměrné 4+KK (91,7 m2). Součástí každého bytu je velký sklepní box, umístěný v 1.NP. U většiny bytů jsou balkony či terasy, jeden byt nabízí dokonce vlastní předzahrádku.

Orientace všech bytů k jihu, jihozápadu nebo severovýchodu, spolu s velkými okny zajišťují dokonalou kombinaci proslunění pokojů. Přístup k bytům je možný dvěma schodišti se samostatnými vstupy, hlavní vchody a navazující parkoviště jsou umístěny ze strany severovýchodní.